Owv baskı / uygulama
Telefon
WhatsApp
OWV Baskı / Uygulama

One Way Vision Baskı

One Way Vision Baskı, kullanan işletme ve firmalara cazip gelen bir reklam ürünüdür. Dışarıdan bakıldığında sadece uygulanan görsellik fark edilirken, içeriden bakıldığında dışarısı rahatlıkla görünmektedir. Her ne kadar iç kısımdan bakıldığı zaman görüntü kalitesi %10 ile 15 civarında değişiklik göstermektedir.

Sizlerde One Way Vision Baskı, hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız sitemizde yer alan baskı örneklerimizi inceleyip bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

ONE WAY VİSİON BASKI NEDİR?

Reklam amaçlı kullanılan One Way Vision Baskı, halk arasında delikli folyo baskı olarak da bilinmektedir. Delikli olmasının nedeni ise iç kısımdan bakıldığında dışarının rahatlıkla seyredilmesini sağlar. Son sistem dijital cihazlar ile birlikte firma ve şahısların en çok tercih ettiği reklam uygulaması olan One Way Vision Baskı, ile istediğiniz görüntülere sahip olabilirsiniz.

Uygulama yapılacak olan cephelerin fotoğrafları detaylı bir şekilde temin edilmektedir. Sonrasında ise fotoğraflar, alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından bilgisayar ortamında tasarlanarak oluşturulmaktadır. Bina işleminin giydirilmesi için müşteri onayı alınır ve ardından faaliyete başlanır.

One Way Vision Baskı, uygulamasını yaparken tüm yüzeylerin ölçüleri eksiksiz bir şekilde kontrol edilmektedir. Ölçümleme sırasında fazlası ile dikkat edilmeli ve derz aralarını da hesaba katılması gereklidir. Alınacak olan ölçülerin yanlış olması ise yapılan çalışmaların boşa gitmesine neden olacağından bu işi alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile yapmanız kaliteli bir işçilik için daha sağlıklı olacaktır.

 

One Way Vision Baskı Kullanım Alanları

Kullanım alanı fazlası ile geniş olan One Way Vision Baskı, cam yüzeylere sahip olan hemen hemen her yerde uygulanmaktadır. En çok kullanıldığı alanlar ise dış yüzeyi cam olan binalar ile logo yapıştırma ve araba camları ile mağaza vitrinlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

One Way Vision Baskı Avantajları Nelerdir?

İnce ve delikli bir yapıya sahip olan One Way Vision Baskı, alanında uzman kişiler tarafından yapıldığı zaman başarılı sonuçlar sergilenmektedir. One way vision baskı hizmetinde de dış mekan afişlerin çoğunda uygulanan solvent bazlı boyalar kullanılır.

Türkiye çok mevsim geçiren bir ülke olduğundan kullanacağınız reklamın kalitesi, reklamdan uzun süre faydalanmanızı sağlamaktadır. Solvent bazlı boyalar dış etmenlere ve sert mevsimlere karşı fazlası ile dayanıklı olan boya çeşitleridir.

One Way Vision Baskı hizmeti tüketicilere içeriden bakıldığında dışarıyı görebilme imkanı sağlamaktadır. Alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız istenilen hassasiyeti sunmaktadır. Böylelikle siz değerli müşterilerimiz kaliteden ödün vermeden uzun süre kullanım imkanı yakalayabilirsiniz.

TEKLİF FORMU